Nazywam się Kinga Stolarczyk jestem absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na Wydziale Fizjoterapii oraz Instruktorem Rekreacji Ruchowej z Hipoterapii. Jeszcze podczas studiów zainteresowałam się tematyką związaną z pediatrią i możliwościami rehabilitacji w tej dziedzinie odbywając praktyki w Szpitalnych Oddziałach Pediatrycznych jak również w Ośrodkach Specjalizujących się w rehabilitacji jak i hipoterapii dzieci. Po ukończeniu studiów zdobywałam doświadczenie zawodowe we Wrocławskich i pod Wrocławskich ośrodkach rehabilitacji i hipoterapii.

Podczas prowadzonych zajęć hipoterapii staram się łączyć również rehabilitację, aby zajęcia przynosiły oczekiwany efekt. Dla każdego dziecka układam indywidualny program zajęć dostosowany do aktualnego poziomu rozwoju. W trakcie zajęć będę brała pod uwagę również państwa wskazówki i oczekiwania.

Na zajęcia hipoterapii lub rehabilitacji zapraszam dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, z zaburzeniami rozwoju umysłowego jak i dzieci ze schorzeniami narządu ruchu i skoliozami.